Hliníková okna, která vydrží desítky let

Překrásná okna na celý váš život

A to doslova. Hliníková okna mají totiž životnost zhruba 100 let. Ne, nepřidali jsme nulu navíc. 100 let. Spolehlivě vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách, jsou pevná, odolná a únosná. Vůbec jim nevadí oheň, hravě si poradí se sněhem i deštěm. Navíc perfektně izolují – splňují veškeré moderní požadavky na tepelnou i zvukovou izolaci.

A co teprve ten výhled. Díky vysoké pevnosti hliníku jsou rámy oken o poznání užší, než v případě plastu nebo dřeva. Prosklená plocha je tak větší a vy se můžete kochat třeba nádherným výhledem na svou zahradu nebo údolí za městem. A když potřebujete zasklít celou stěnu? Pak nic jiného, než hliníková okna, nepřipadá vůbec v úvahu.

To nejlepší jsme si nechali nakonec. S hliníkem jako materiálem se velmi dobře pracuje, takže nám dovoluje dodávat i atypická okna netradičních rozměrů nebo tvarů. Okna budou vždycky vypadat přesně tak, jaké vy sami chcete.

Stačí si jen objednat. Najdete u nás prémiová hliníková okna světového dodavatele – firmy Ponzio. Garance té nejvyšší kvality.