Hliníkové dveře

Skládací dveře


Stavební hloubka
71 - 76 mm

Počet komor
4 - 5

Standardní zasklení
Ug = 0.4 W/m2K vyplněné kyptonem

Teplý rámeček
SSP

Zasklení
o tloušťce až 12 - 56 mm pro velmi silná tepelně izolační nebo zvukotěsná skla

 • Shrnovací posuvný systém – elegantní a lehký. Pomocí tohoto systému lze úplně otevřít francouzská okna, aniž by pevné okenní křídlo nebo středový sloupek bránily výhledu nebo východu ven. Jednotlivé prvky dveří se pouze shrnou do tvaru harmoniky a odsunou se na stranu. Jednotlivá křídla lze otevřít speciálními uzavíracími plechy. Shrnovací posuvné dveře je možné upevnit při jakémkoliv částečném otevření.


  Možnosti provedení skládacích dveří:

  Proč si zvolit skládací dveře?

  Harmonikové skládací dveře jsou bezpečné, šetří prostor a jsou navíc prudce moderní. Současné harmonikové dveře najdou své místo i v designových interiérech coby chytré řešení oddělení prostoru. Skládací varianta francouzských oken pak nabízí kromě neotřelého vzhledu při otevření také výhled bez středových sloupků a dalších rušivých elementů.

  Posuvné skládací dveře se navíc dají pohodlně otevřít i v případě fyzických omezení, navíc mohou být velice subtilní i v případě plného otevření, takže vaše obytné prostory působí velkoryseji. Kvalitní interiérové i exteriérové skládací dveře mají při správné instalaci tepelně izolační vlastnosti srovnatelné s klasickými dveřmi.

  Skládací dveře na míru

  Skládací dveře je možné vytvořit na míru i pro atypické prostory. Vyrábíme skládací dveře v mnoha dekorech a barvách, zároveň vám nabízíme i širokou škálu materiálů v závislosti na účelu, pro který dveře hledáte. V nabídce najdete ekonomický výhodné i luxusní řešení do každého interiéru.

 • Rovné křídlo

  Vnitřní dvoupatková zasklívací lišta pro vyšší odolnost proti vloupání

  Výška drážky pro zasklení 25 mm pro omezení tvorby kondenzace na okně

  Zvuková izolace až 47 dB (třída 5)

  Štíhlý profil s úzkou pohledovou výškou 125 - 135 mm a zkosením 20° pro dobrý odvod vody

  35 různých barev fólií

  Bezolovnatý profil