Ohlasy

Vojtěch Bernatský

Vážená firmo GRESS CZ,
Dne 6.12.2017 jste nám prováděly zasklívání lodžie. 

Všechny práce byly provedeny s vysokou kvalitou a odborností i když počasí nám při tom moc nepřálo. Celý systém funguje bezchybně a jeho funkci pracovník velice ochotně vysvětlil celé rodině. Ještě jednou bych chtěl na závěr pochválit velice profesionální přístup k práci pracovníka a všech vašich dalších pracovníků, kteří se na přípravě akce podíleli.


S pozdravem Váš spokojený zákazník

Vojtěch BERNATSKÝ

Peter Kopec

Dobrý den,
využili jsme služeb společnosti GRESS a nechali si nainstalovat bezpečnostní dveře včetně zárubní.
Ze zakázkou jsme velice spokojení, samotná instalace proběhla  po předchozí bezproblémové domluvě velice rychle a hlavně bez jakýchkoliv dalších oprav a úprav. Vše hotovo za 1/2 dne.

Můžeme firmu GRESS opravdu doporučit. Peter Kopec.

Vratislav Rezek

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval Vašemu zaměstnanci panu Voráčkovi. S jeho pečlivou prací na zakázce 19N75 jsem byl velmi spokojený.

Děkuji Rezek Vratislav

paní Kubišová

Dobrý den, zakázka proběhla dle domluvy a chtěla bych poděkovat za perfektně odvedenou práci.

Děkuji. Kubišová

Marcela Francová

Dne 23.1.2020 pracovníci firmy GRESS měnili vstupní dveře na adrese Praha 6, Ulrychova 1725/4 ve 2. patře.

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a způsob provádění prací a za ohleduplnost vůči mým starším rodičům. Práce byly provedeny čistě a bezhlučně. Tento lidský přístup se projevil dále také v tom, že Vaši pracovníci přivolali záchranku pro mého otce, který shodou náhod ten den po ránu upadl a zkolaboval. Velké poděkování všem.

Marcela Francová

Ing. Eva Adámková Antalová, Praha

Dobrý den, 

k dnešnímu dni byla dokončena montáž bezpečnostních dveří a podepsán předávací protokol. S kvalitou výrobku, provedením montáže i s jednáním vašich zaměstnanců jsem byla velmi spokojena. 

Děkuji. S pozdravem,

Ing. Eva Adámková Antalová

Petr Holan, Praha

Zhotovení prováděl váš montážní technik pan Voráček včera tj. 11. března. Práce byla perfektně provedena do všech detailů. Zvláště byla mimořádně přesně provedena instalace pevného okna s průchodem pro nosnou tyč a kabelů k satelitnímu talíři, který je venku, mimo lodžii. Všechny detaily montáže byly bezchybně a pečlivě zhotovitelem provedeny. Vyměření a osazení panem Voráčkem bylo velmi pečlivě zajištěno a to včetně izolací tmelem. S vaší dodávkou jsem velmi spokojen a přeji, aby jste měli, vzhledem ke kvalitě vaší práce, stále mnoho zákazníků. 

Děkuji vám za kvalitní dodání díla.

Petr Holan

Sábovi, Praha

Chtěl bych vám poděkovat za odborně a bezchybně odvedenou práci, kterou provedl dne 11. února 2019 pan Voráček. Montáž, konečné seřízení a předvedení funkčnosti dodaného systému pro zasklení lodžie bylo provedeno perfektně a k naší plné spokojenosti. Po týdenním používání bezrámového, otočného systému jsme na dodaném výrobku neshledali žádnou vadu, vše funguje bezchybně.

Děkujeme. Z. a S. Sábovi

Michaela Todarellová, Praha

Dobrý den, 

děkuji. Přes všechny komplikace je to hotovo a je to krásné. Určitě budu doporučovat Vaši firmu - na naší ulici jsme první, ale určitě ne poslední :). 

Hezký den,

Michaela Todarellová

Josef Mareček, Praha

Vážení, dne 1.10.2018 mě zaměsnanci firmy GRESS nainstalovali plastová okna a dveře. Mohu jen "skupinu B" pochválit za vykonanou dobrou práci a slušnost po celou dobu jejichpracovního výkonu.

Mareček Josef

pí. Chromečková, Praha

Dobrý den, 

ráda bych vyslovila velkou, ale opravdu velkou pochvalu Vašemu pracovníkovi  panu Pavlu Maděrovi, který u mě prováděl seřízen oken lodžie.

S takovou pracovitostí, slušností a odborností, zvlášť u tak mladého člověka se dnes nepotkáváte každý den. Kromě seřízení oken se mu podařilo odstranit i to, s čím jsem se potýkala od začátku nainstalování skleněné lodžie a s čím si nikdo v rámci reklamace neporadil – drnčení skel při sebemenším větru. Navíc je potřeba dodat, že pan Maděra pracoval v extrémních podmínkách - vysoké teploty, přímé slunce (lodžie je orientována na západ).

Prosím o předání pochvaly, jsem pevně přesvědčená, že nejsem s vyjádřením spokojenosti sama.

S pozdravem Chromečková

pí. Berková, Praha

Dobrý den, chci Vám velmi poděkovat za výměnu oken. Tým Vašich pracovníků co u mě měnil okna byl skvělý. Práce jim šla opravdu od ruky a byli příjemní. Věřte, že vím o čem píší. Nyní u nás probíhá rekonstrukce baráku a to je horor. Takže ještě jednou děkuji.

Broučovi, Praha

Dobrý den,

dne 12. 9. 2018 jste u nás v bytě, Praha 9, Veltruská, realizovali výměnu vchodových dveří a oken. Tímto Vám chceme poděkovat za absolutně profesionální přístup a realizaci samotnou. Vše proběhlo naprosto v pořádku a Vaši pracovníci jsou skutečně velmi šikovní.

Děkujeme, přejeme příjemné dny! S pozdravem manželé Broučkovi.

T. Urešová, Praha

Minulý týden vaše firma dokončila výměnu oken a skel v lodžii. Musím napsat, že jsem se s prací, službami i s přístupem pracovníků velmi spokojená.A tak firmu Gress budu doporučovat.

Zdravím a přeji hezký den.

T. Urešová

Eva Hýlová, Praha

Děkuji Vám za kvalitně provedenou výměnu plastových oken a zasklení balkonu. Pracovníci Vaší firmy odvedli skvělou práci, i když zrovna zasklení balkonu probíhalo v létě za strašného vedra. Protože jsem neměla celou částku v hotovosti, bylo mi nabídnuto, že část můžu mít na splátky, což jsem s radostí uvítala.

Vaší firmu můžu kdykoliv doporučit. Díky a hezký den

pí. Mašková, Praha

Velice děkuji za perfektní práci při výměně oken - profesionální a vstřícný přístup!

Mašková 

Gabriela Sváčková, Praha

Vážení,

ráda bych tímto poděkovala pánům Maděrovi a Voráčkovi, kteří nám ve středu 21.11.2018 montovali zasklení lodžie v Praze 10. Vaši zaměstnanci byli velice profesionální, ochotní a příjemní, montáž byla provedena rychle a bez závad. Mile mě překvapil naprostý pořádek po jejich odchodu. 

Celkově velká spokojenost.

S pozdravem a přáním hodně stejně spokojených zákazníků,

Gabriela Sváčková 

Libor Hlavatý - CASELINER s. r. o.

Dobrý den, Předem mého mailu přijměte prosím MÉ UPŘÍMNÉ PODĚKOVÁNÍ, jak za poskytnutou obchodní slevu, tak za dodání zasklení lodžie (na základě smlouvy o dílo 17135), i přes menší výrobní problémy (které se mohou samozřejmě nechtěně vyskytnout), což určitě nezastiňuje celkový výborný stav celého díla. Zde bych též chtěl upozornit na VYSOKOU PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ montážníka pana Voráčka, jak v provedení montáže, tak i k přístupu k zákazníkům, takže i jemu patří mé poděkování.

Libor Hlavatý - vedoucí výroby CASELINER s. r. o. 

Kateřina Pekárková a Josef Růžička, Praha 10

Dobrý den, dne 26.4.2017 vaše firma realizovala výměnu starých oken za plastová v našem bytě v Praze 10 (Nám. Svatopluka Čecha 14). V přiloženém dokumentu jste poptávali zaslání ohodnocení kvality vašich produktů a služeb. S provedením této zakázky jsme spokojení, kvalita dodaných výrobků odpovídá tomu, co bylo garantováno. Montáž proběhla naprosto bez obtíží, vaši pracovníci jednali profesionálně a rychle, výměna 3 oken byla hotová za půl dne, vše bylo řádně začištěné a dokončené. Nakonec po sobě i uklidili. Naše hodnocení - nad očekávání :-).

S přáním příjemného dne Kateřina Pekárková a Josef Růžička

Johánkovi, Praha 9

Dobrý den, chceme Vám tímto poděkovat za práci provedenou Vaším pracovníkem. Objednali jsme si u Vás zasklení lodžie, p. Voráček pracoval s dobrou náladou a profesionálně i přes nepřízeň počasí. Jsme velmi spokojeni.

Děkujeme Johánkovi, Praha 9

p. Lhotský

Dojem z dnešní dodávky a montáže dle smlouvy 16048 velmi dobrý. Pánové byli příjemní, korektní a pokud mohu posoudit odborně velmi zdatní.

Rendlová Zuzana, Praha 4

Vážení, váš zaměstnanec u nás montoval zasklení balkonů. Byl velice slušný, vstřícný a práce mu šla pěkně od ruky. Vše si po sobě uklidil. Řádně nás informoval o používání zasklení balkonů. Kdybych měla hodnotit jeho přístup k práci tak bych dala výbornou.

S pozdravem Rendlová Zuzana

Jaroslava Berková, Praha 5

Dobrý den vážení, měla jsem tu dnes z Vaší firmy pana Audyho s kolegou ( bohužel jeho jméno nevím) kteří mi provedli výměnu balkonové okenní sestavy. Byla jsem příjemně překvapená jejich pečlivostí a ochotou. Bohužel v dnešní době to není vždy součástí dobré práce. Ještě jednou chci poděkovat a popřát Vám samé takové dobré pracovníky! Ať se Vám všem daří!

Jan Ruta, Praha 5

Přeji hezký den. Vaší firmou nám byla provedena montáž, jak balkonového zasklení tak i výměna vchodových dveří. Nelituji toho, protože práce byla provedena přesně tak, jak by podle mých představ to mělo vypadat Děkuji a přeji vše dobré.

Jan Košťál, Praha

31.7.2015 nám byla Vaší firmou Gress namontována balkonová sestava. Práci prováděla skupina pana A.. Rádi bychom jim touto cestou ještě jednou poděkovali za precizně odvedenou práci, jak demontáž kovových starých oken, tak montáž nové sestavy a hlavně zednické zapravení bylo odvedeno v nejvyšší kvalitě. Balkonová sestava se nám moc líbí, včetně parapetů, máme ji namontovanou 2 týdny, takže se zatím nevyjadřujeme ke kvalitě ale věříme, že bude také prvotřídní. Zkušenost s Vaší firmou jsme udělali velmi dobrou a určitě Vaši práci můžeme doporučit. Zdravím.

Eduard Kessler, Praha

Před příchodem Vašeho pracovníka jsem byl nervozní jak vše dopadne,ale bylo to vše zbytečné.Pan Voráček přišel ve stanovenou hodinu,ale měl jsem obavu jak bude snášet velké vedro když se blížilo poledne.Věřte nevěřte, vzhledem k jeho povaze a pracovní shopnosti nebylo co řešit.Nejen že odvedl vysoce kvalitní práci,ale výborně jsme spolu komunikovali .Protože jsem sám,tak jsem přišel i na jiné myšlenky.Tyto povídky Vás asi nezajímají.Výborná barva,výborná montáž,výborné provedení,výborný dojem a poslali jste nejlepšího člověka.Za to Vám velké díky.Velmi spokojený.

Milan Hříbal, Kladno

Minulý týden jsme se konečně dočkali a došlo k výměně plastových oken spojene i s vyzděním.Zpočátku se nám víc jak měsíc čekání zdálo dlouhé ale nakonec vše sedlo.Počasí vyšlo super a vše proběhlo bez nejmenších problemu.Opravdu zruční řemeslnici odvedli dobrou práci ,vše po sobě uklidili.a tak jak bylo sjednáno tak to bylo i dodrženo včetně ceny. Vaši solidní firmu doporučím určitě i sousedum v domě. Díky a hezký den

 Hana Barcalová, Praha

Vážení, dovolte mi vyjádřit pochvalná slova na adresu Vašich 3 pracovníků, kteří dne 1. prosince t.r. instalovali plastová okna na adrese Krynická 23, Praha 8. Jejich postup byl nejen profesionální, ale i ohleduplný k okolí. Práce byla odvedena kvalitně a byt předán ve vzorném pořádku. S pozdravem

Lukáš Bryksa, Brno

Děkuji Vám za kvalitně odvedenou práci na našem domě - dveře i okna vypadají opravdu skvěle a montážní parta to zvládla rychle a bez problémů.

Za nás velká pochvala za práci i cenu, je vidět, že vašemu oboru rozumíte.

 

6 důvodů, proč si vybrat nás

 • Máme kvalitní, prověřené výrobky

  Naše plastová okna a dveře, bezpečnostní dveře, garážová vrata a další produkty pochází od kvalifikovaných výrobců, se kterými spolupracujeme dlouhodobě. Za jejich kvalitu dáme ruku do ohně.

  Ještě nějaké informace o nás?

 • Naši montéři mají letitou praxi

  Naši montéři se v oboru pohybují již řadu let. Postarají se nejen o profesionální, rychlou a tichou montáž, ale také po sobě uklidí.

  Ještě nějaké informace o nás?

 • Poradíme a vyrobíme na míru

  Pomůžeme vám najít ta pravá okna, dveře či třeba garážová vrata, která se do vašeho domova nejlépe hodí. Postaráme se i o atypické stavby, pro které vyrobíme produkty na míru.

  Ještě nějaké informace o nás?

 • Spokojení zákazníci a nadstandardní jednání

  O kvalitě naší práce nejlépe vypovídají názory našich zákazníků. Všech reakci si velice vážíme a motivují nás k další práci. Na nadstandardním jednání se zákazníky si zakládáme.

  Ještě nějaké informace o nás?

 • Cenovou nabídku vypracujeme zdarma

  Řekněte nám svou představu a my pro vás připravíme cenovou kalkulaci, zcela zdarma a nezávazně. Zakládáme si na nízkých cenách a vysoké kvalitě, umožňujeme i platbu na splátky.

  Ještě nějaké informace o nás?

 • Důvěryhodná firma a další certifikáty

  Jsme držiteli certifikátu Český výrobek, jsme odbornými dodavateli v rámci programu Nová Zelená Úsporám a zakládáme si na bezdlužnosti. Prohlédněte si naše certifikáty.

  Ještě nějaké informace o nás?

Máme kvalitní, prověřené výrobky

Naše plastová okna a dveře, bezpečnostní dveře, garážová vrata a další produkty pochází od kvalifikovaných výrobců, se kterými spolupracujeme dlouhodobě. Za jejich kvalitu dáme ruku do ohně.

Naši montéři mají letitou praxi

Naši montéři se v oboru pohybují již řadu let. Postarají se nejen o profesionální, rychlou a tichou montáž, ale také po sobě uklidí.

Poradíme a vyrobíme na míru

Pomůžeme vám najít ta pravá okna, dveře či třeba garážová vrata, která se do vašeho domova nejlépe hodí. Postaráme se i o atypické stavby, pro které vyrobíme produkty na míru.

Spokojení zákazníci a nadstandardní jednání

O kvalitě naší práce nejlépe vypovídají názory našich zákazníků. Všech reakci si velice vážíme a motivují nás k další práci. Na nadstandardním jednání se zákazníky si zakládáme.

Cenovou nabídku vypracujeme zdarma

Řekněte nám svou představu a my pro vás připravíme cenovou kalkulaci, zcela zdarma a nezávazně. Zakládáme si na nízkých cenách a vysoké kvalitě, umožňujeme i platbu na splátky.

Důvěryhodná firma a další certifikáty

Jsme držiteli certifikátu Český výrobek, jsme odbornými dodavateli v rámci programu Nová Zelená Úsporám a zakládáme si na bezdlužnosti. Prohlédněte si naše certifikáty.

Reference

Zobrazit všechny reference

Novinky v blogu

Jak vybrat garážová vrata?

Dům z garáží skýtá mnoho výhod. Krom jistého a pohodlného parkování, máte i prostor pro dílnu případně další úložný prostor. Jak ale zajistit bezpečnost vašeho vozidla a domova spolu s estetickým vzhledem? Moderní garážová vrata nabízej…

Číst dále 30.06.2024
6 tipů jak ochránit byt či dům před zloději?

Jsou věci, které ovlivnit nemůžeme, jako je nárůst kriminality nebo technologický pokrok. Ale zabezpečit náš domov, aby rychle odradil nezvané hosty, o to se pokusit můžeme. Jak tedy na to?

Číst dále 03.06.2024
Vybíráme podlahu do zimní zahrady

Při zařizování zimní zahrady je výběr podlahy zásadním rozhodnutím, které ovlivní nejen estetiku prostoru, ale také jeho funkčnost a odolnost vůči vlhkosti a teplotním výkyvům. Představíme vám ty nejvhodnější podlahové materiály pro zimní zahradu.

Číst dále 30.04.2024
Zobrazit všechny

Brno nebo Praha

Pobočka Brno

Příkop 843/4
602 00 Brno

Zjistit více

Pobočka Praha

Plaská 622/3,
150 00 Praha 5

Zjistit více