Zobrazit sortiment
Hlavní stránka - Zimní zahrady

Zimní zahrady

Již od starověku člověk vždy zkoušel žít ve styku s přírodou, aniž by se však proto vzdával pohodlí. Dnes existuje řešení: zimní zahrada. Tato stavba totiž umožňuje žít v souladu s přírodou a vnějším světem. Díky dokonalé izolaci v proskleném prostoru našich zimních zahrad budete mít radost z přírodního komfortu dokonce i za podzimního sluníčka, které je na teplé paprsky skoupé. V zimě si zimní zahrady z PVC udržují sluneční teplo a tím šetří energii. Více světla znamená více tepla.

zimni zahrada

Řešení na míru pro všechny klimatické podmínky

Zimní zahrady Deceuninck / inoutic, vyráběné na míru sdružují tradiční přednosti stavebních dílů z PVC: je konec s každoročním lopotným natíráním, které poškozuje přírodu, Váš rozpočet a zkracuje Váš volný čas. Mráz, déšť, sníh, vlhkost a atmosférické vlivy našim verandám neškodí, neboť jsou mimořádně vodotěsné a odolné.

Více možností

Předností zimních zahrad z profilů Deceuninck/inoutic jsou jejich téměř nekonečné možnosti. Jsou opravdu na míru. Mají neomezený sortiment tvarů a barev. Nejrůznější možnosti zasklení (jednoduché, dvojité, zvuková izolace). Integrace různých typů oken a posuvných dveří. Trvalý komfort pro ty, kteří milují život a přírodu.

Posezení uprostřed přírody

Díky technologii Deceuninck/inoutic může konečně moderní člověk uspokojit tyto potřeby v létě i v zimě... ve slunečných dnech i v dešti. Zimní zahrada je místo, kde jsme rádi, protože zde nalézáme klid, světlo, prostor a zeleň.

Systém Deceuninck/inoutic pro konstrukce zimních zahrad se jednoduše instaluje. Střešní krokve umožňují zasklení bezpečnostním sklem nebo polykarbonátovou deskou. Mezi střešní krokve lze také umístit střešní větrací okna nebo ventilátory.

Dokonalá ochrana před nepřízní počasí: zimní zahrady Vám zaručují dokonalý komfort v jakékoliv roční době. Díky maximální životnosti Vám bude zimní zahrada Deceuninck/inoutic řadu let zpříjemňovat život.

Jednoduchá údržba: zimní zahrady stačí jednou za čas umýt vodou se saponátem a je jako nová - naprosto skvělé!

Tepelná izolace: zimní zahrady absorbují světlo slunečních paprsků, což zejména v zimních měsících přispívá k ohřívání tepelné energie. Nízký koeficient prostupu tepla zamezuje únikům tepla a srážení vodních par na profilech z PVC.

Zimní zahrady jsou vyrobeny z PVC profilů, extrudovány firmou Deceninck N. V. v Belgii, která patří mezi vůbec největší a nejstarší svého druhu na světě. Profily Deceuninck vyhovují nejpřísnějším požadavkům v oblasti izolace teplené a zvukové, vodotěsnosti a ochrany před větrem.

Reference

reference reference reference
Zadejte nezávaznou poptávku

Další prodávaný sortiment